Kerkdienst Geertekerk

Kerkdienst Geertekerk
Datum 19 oktober 2025
Tijd 10:30 uur
Locatie Geertekerk

Iedere zondag is er om 10.30 uur een viering in de Geertekerk: ruimte voor reflectie, gebed en muziek. De diensten uit de Geertekerk zijn online te volgen of later terug te zien.

Zondag 19 oktober

  • Voorganger: Marthe de Vries
  • Dienst van Woord en Tafel
  • Muziek: Maarten van der Bijl
  • Collecte: De 1e collecte in de dienst is bestemd voor het werk van de diaconie, of voor een specifiek doel dat de diaconie heeft uitgekozen. Nut en noodzaak licht de diaconie dan toe in de dienst. De 2e collecte (na afloop van de dienst) is bestemd voor het werk van de remonstrantse gemeente zelf. Je kunt zowel contant als digitaal bijdragen.
    • De diaconale collecte is bestemd voor Stichting INLIA, een netwerkorganisatie van geloofsgemeenschappen die asielzoekers en vluchtelingen in nood helpen. Vanuit een centrale positie als expert en lobbyist staat INLIA asielzoekers bij. Op politiek niveau zet INLIA zich in voor de rechtvaardige en menswaardige behandeling van asielzoekers.

Lunch Jonge Remonstranten

Na de kerkdienst is er een lunch voor de Jonge Remonstranten (ca. 25-45 jaar) in de bovenkamer van de Geertekerk van ca. 12.00-13.30 uur. Bij de boterhammen praten we na over het thema van de dienst. Natuurlijk praten we ook bij met elkaar.

Dienst van Woord en Tafel

In de Remonstrantse Gemeente Utrecht vieren we regelmatig het avondmaal in diensten van Woord en Tafel. Een symbolische maaltijd, met brood en wijn, waarbij we ons laten inspireren door Jezus van Nazareth. Hij riep ons op om met elkaar te delen, om oog voor elkaar te hebben en om in die gemeenschap van verscheidenheid ons met elkaar verbonden te weten. Aan deze maaltijd is iedereen welkom, of je nu bij de gemeente hoort, of bij een andere kerk of juist helemaal nergens bij.

Agenda