Jan Mulock Houwer vertelt over Simone Weil #zomerprogramma

Op alle dinsdag middagen in augustus is er een vriendelijke uitnodiging om naar de Geertekerk te komen. Steeds van 13.30 – 16.00 uur in de Zuidfoyer. Anne-Marie Riksen en Anne van den Hout willen er samen met jullie een inspirerende middag van maken.
Wat gaan we doen?
Jan Mulock Houwer zal ons meenemen in het leven van de Franse filosofe Simone Weil (1909-1943). Vanuit het agnostisch causaal denken waarin zij is opgeleid, komt zij uiteindelijk tot de slotsom dat de universele waarden van de christelijke boodschap leidend moeten en kunnen zijn om als een moreel kompas te kunnen dienen in een geseculariseerde wereld. Zoals in haar tijd is die conclusie in de huidige wereld met vergelijkbare politieke en maatschappelijke problemen opnieuw relevant. Met name vrijzinnigen zouden zich hierover moeten uitspreken en zich hiervoor inzetten.
Volgende datum zomerprogramma
- dinsdag 26 augustus | Wieke de Wolff vertelt over haar werk als straat pastor
Iedereen is welkom, als het je leuk/gezellig lijkt neem je iemand mee. Opgeven is niet nodig en er zijn geen kosten verbonden aan deze zomermiddagen.