Kerkdienst Geertekerk

Kerkdienst Geertekerk
Datum 6 juli
Tijd 10:30 uur
Locatie Geertekerk

Iedere zondag is er om 10.30 uur een viering in de Geertekerk: ruimte voor reflectie, gebed en muziek. De diensten uit de Geertekerk zijn online te volgen of later terug te zien.

Zondag 6 juli

  • Voorganger: Marthe de Vries
  • Waar gaat het over?
  • Muziek: Maarten van der Bijl
  • Collecte: De 1e collecte in de dienst is bestemd voor het werk van de diaconie, of voor een specifiek doel dat de diaconie heeft uitgekozen. Nut en noodzaak licht de diaconie dan toe in de dienst. De 2e collecte (na afloop van de dienst) is bestemd voor het werk van de remonstrantse gemeente zelf. Je kunt zowel contant als digitaal bijdragen.
    • De diaconale collecte is bestemd voor Stichting Lekker Geven – huis- en straatarts Michelle van Tongerloo ontdekte dat ze een groot verschil kon maken door bijv. dokters- of tandartskosten te betalen die niet door de verzekering vergoed werden. Ze deed dit in eerste instantie met eigen geld. Vervolgens is de Stichting opgericht.
  • Afscheid van kinderen van het verteluur die naar de Klub gaan vanaf september

Agenda